Sosyal Medyada Biz

 

Sosyal Medyada Biz
Facebook

Binlerce insanın bize eşlik ettiği ve bizimle birlikte en iyi oyun deneyimlerini paylaştığı Facebook adresimizde yeni oyun güncellemelerinden haberdar olabilir bizi burada yakın takibe alarak en iyi şekilde bilgi aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Twitter

Birçok sosyal ağın yanı sıra size bir de insanlar tarafından oldukça popüler kullanılmakta olan Twitter alanında eşlik ediyoruz. Bu bölgede de sitemizden en iyi şekilde haberdar olabilecek yapılan yenilikleri görerek mobil uygulamaları buradan takip edebileceksiniz.

Google+

Kendi sosyal ağını açarak birçok insanı kendisine çekmeyi başaran, pek popüler olmasa da azınlık kullanıcımıza en iyi şekilde ulaşabildiğimiz Google+ alanında da sizlere sadece tek bir tık uzakta olacağız. Burada da linklerimize tıklayarak bize anında ulaşabilir, yapılan değişiklikler hakkında açıklamaları da burada görebilirsiniz.

Pinterest+

Diğer platformlardan daha farklı olan Pinterest ağında sizlerle genel anlamda oyunların içlerinden çekilmiş en kaliteli fotoğrafları paylaşıyoruz. Bu fotoğrafların hemen altında bulunan linklerimize tıklayarak o oyuna gidebilir ve dilediğiniz kadar ücretsiz zaman geçirebilirsiniz.

 

Kolayoyun.com sizlerle daha iyi iletişim kurabilmek ve her sosyal ağ platformunda yapılan değişikliklerden, uygulanan yeni içeriklerden, yüklenen yeni oyunlardan haberiniz olması için sosyal medyada da aktif durumda.