Hakkımızda

KolayOyun.com kimdir?


KolayOyun.com, Ülkemizde ve dünyada oynanma durumlarına göre, popülarite oranı yüksek oyunları derleyerek, gerekli açıklamalarla destekleyip değerli oyun severlere sunan ücretsiz oyun oynama platformudur. Özellikle çocuk yaştaki oyun severlerin ilgisini çekebilecek oyunların, kalite ve oynanabilirlik durumuna bakılarak gerekli düzenlemelerin yapılıp sunulması işi, deneyimli bir ekip tarafından yapılmaktadır. KolayOyun.com oyun platformunun bünyesinde barındırdığı oyunlar, 7’den 70’e her yaştan ve her cinsiyetten kullanıcının ilgisini çekebilecek niteliktedir. Öyle ki ana sayfada yer alan onlarca kategoriden, hangi oyun kategorisi ilginizi çekerse o bölümde oynamanız için tasarlanmış ve içerisine farklı içerikteki oyunlar konumlandırılmamıştır. Kullanıcılar için, özellikle de çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini engelleyecek hiçbir zararlı unsur ne oyunlarda ne de açıklamalar içerisinde yer almamaktadır.


Ücretsiz oyun oynama imkânı sağlayan ve çocukların zekâ seviyesinin bir düzey daha yukarıda olması için gerekli tüm fedakârlıkları yapan KolayOyun.com ailesi, tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle oyun oynayarak kendi skorunuzu oluşturmanızı sağlayan bir platformdur. Bu yüzden yaşınız kaç olursa olsun, içinizde en ufak oyuna dair bir kıpırtı veya sevgi belirtisi varsa birbirinden zevkli oyun arşivimize göz atmanızda fayda var.

KolayOyun.com sitesinin içeriği nedir?KolayOyun.com kuruluş gününden itibaren her yaştan ve her cinsiyetten oyun severin zevklerine göre oyun sunmak ve bu sunumu yaparken de oyuna dair gerekli tüm bilgilerin, püf noktaların verilmiş olmasını sağlamak için hizmet vermektedir.  Eğer 6 yaşındaki bir çocuk, sitemizde zekâ geliştirici oyunları oynuyor ve 40 yaşındaki birisi deneyiminden de faydalanarak araba yarışı yapıyorsa; kendimizi kuruluş amacımızın en doruk noktasına gelmiş ve burayı tek başımıza işgal etmiş sayıyoruz.


Günlük hayatta karşımıza çıkan bulmacalardan tutun da, sokakların nefes kesen yarışlarına; kuaför olup saç kesimi yapma veya zombilerle dolu gizemli bir dünyaya konuk olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir.