Gizlilik Politikası

Çerezler

Kolayoyun.com çerez kullanarak basitçe arama motorları üzerinden yaptığınız oyunları sizin daha rahat bulmanızı sağlar. Zevkinize uygun oyunları size önermek sitemizin daha kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır.

Kişisel Bilgiler

Kolayoyun.com kesinlikle bilgisayarlarınızdan şahsi bilgilerinizi almaz, virüsleri ve keylogger gibi programları bilgisayarınıza indirmez. Tamamen kullanıcıların mahremiyetine saygı çerçevesinde işlemler yürütülmektedir.

IP Adresi

Siteyi ziyaret eden kullanıcıların ip adresleri istatistiksel değerler için sitemizde kayıt altına alınmaktadır.

Reklamlar

 

Kolayoyun.com Google ve bireysel, kurumsal kişilerden reklamlar almaktadır. Bu firmalar siteyi ziyarette bulunan kullanıcıların e-posta, telefon numarası, adres gibi bilgilerin haricinde ip adreslerini istatistik veri olarak alabilir.

Kullanım Şartları

 

Kolayoyun.com kullanıcılara sunmakta olduğu hizmet ile ilgili hiçbir şekilde garanti vermez ve ziyaretçilerin gördüğü maddi-manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

Telif Hakları

 

Kolayoyun.com sitesinde bulunan tüm oyunlar yapımcı şirketlere aittir, sitemiz bu konuda herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Yasallık

 

Yasal olmayan içeriklerle başa çıkmak ve en iyi şekilde karşılık vermek sitemizin başlıca görevlerindendir. Yasal olmayan içerik ve tema hakkında bize ulaşabilir konu hakkında bilgilendirmeler yapabilirsiniz.